català castellano
tria el teu cinema
tria el teu cinema

OLOT (MULTICINES OLOT)

cartellera

horaris

One Piece: Estampida

Takashi Otsuka
Animació
101 min.
16/11
dissabte
16.00
18.15
20.30
17/11
diumenge
16.00
18.15
20.30
18/11
dilluns
19/11
dimarts
20/11
dimecres
17.15
19.30
21/11
dijous
17.15
19.30
22/11
divendres
Le Mans '66

James Mangold
Drama
152 min.
16/11
dissabte
16.30
19.30
22.30
17/11
diumenge
16.30
19.30
18/11
dilluns
19/11
dimarts
20/11
dimecres
18.00
21.00
21/11
dijous
18.00
21.00
22/11
divendres
Si yo fuera rico

Álvaro Fernández Armero
Comèdia
109 min.
16/11
dissabte
16.00
18.00
20.15
22.30
17/11
diumenge
16.00
18.00
20.15
18/11
dilluns
19/11
dimarts
20/11
dimecres
17.00
19.15
21.30
21/11
dijous
17.00
19.15
21.30
22/11
divendres
Remí, una vida extraordinària (CAT)

Antoine Blossier
Drama
103 min.
16/11
dissabte
15.45
18.00
20.15
17/11
diumenge
15.45
18.00
20.15
18/11
dilluns
19/11
dimarts
20/11
dimecres
17.00
19.15
21/11
dijous
17.00
19.15
22/11
divendres
Estafadoras de Wall Street

Lorene Scafaria
Drama
109 min.
16/11
dissabte
16.00
18.15
20.30
22.45
17/11
diumenge
16.00
18.15
20.30
18/11
dilluns
19/11
dimarts
20/11
dimecres
17.15
19.30
21.45
21/11
dijous
22/11
divendres
Terminator. Destino oscuro

Tim Miller
Acció
128 min.
16/11
dissabte
22.45
17/11
diumenge
18/11
dilluns
19/11
dimarts
20/11
dimecres
21.45
21/11
dijous
21.45
22/11
divendres
Doctor sueño

Mike Flanagan
Terror
152 min.
16/11
dissabte
22.30
17/11
diumenge
18/11
dilluns
19/11
dimarts
20/11
dimecres
21.30
21/11
dijous
21.30
22/11
divendres
La familia Addams

Conrad Vernon, Greg Tiernan
Animació
88 min.
16/11
dissabte
16.00
18.15
20.30
22.45
17/11
diumenge
16.00
18.15
20.30
18/11
dilluns
19/11
dimarts
20/11
dimecres
17.30
19.30
21.30
21/11
dijous
17.30
19.30
21.30
22/11
divendres
Maléfica: maestra del mal

Joachim Rønning
Aventures
118 min.
16/11
dissabte
18.15
20.30
22.45
17/11
diumenge
18.15
20.30
18/11
dilluns
19/11
dimarts
20/11
dimecres
17.15
19.30
21.45
21/11
dijous
17.15
19.30
21.45
22/11
divendres
Joker

Todd Phillips
Drama
121 min.
16/11
dissabte
15.45
18.00
20.15
22.30
17/11
diumenge
15.45
18.00
20.15
18/11
dilluns
19/11
dimarts
20/11
dimecres
16.45
19.15
21.45
21/11
dijous
16.45
19.15
21.45
22/11
divendres
Com ensinistrar un drac 3 (CAT)

Dean DeBlois
Animació
104 min.
16/11
dissabte
16.00
17/11
diumenge
16.00
18/11
dilluns
19/11
dimarts
20/11
dimecres
21/11
dijous
22/11
divendres
Estafadoras de Wall Street (VOSE)

Lorene Scafaria
Drama
109 min.
16/11
dissabte
17/11
diumenge
18/11
dilluns
19/11
dimarts
20/11
dimecres
21/11
dijous
17.15
19.30
21.45
22/11
divendres

Horaris i programació subjectes a canvis d'última hora per causes imprevistes.
Disculpin les molèsties.


TR3SCHollywood Movie Money

ACEC CINES S.A. Plaza Letamendi, 37 3º 3ª 08008 Barcelona. | Avís legal | Política de privadesa | Cookies | Contacte
ACEC CINES S.A. és un circuit de cinemes amb 4.5 milions d'espectadors anuals, distribuïts en les poblacions de: Cerdanyola del Vallès (Multicines El Punt), Errenteria (Multicines Niessen), Figueres (Multisales Figueres), Hospitalet de Llobregat (Hospitalet Filmax Gran Via ACEC 4DX), Lorca (Acec Almenara), Manresa (Multicines Bages Centre), Olot (Multicines Olot), Sabadell (Multicines Eix Macià), Sabadell (Multicines Imperial), Sant Andreu de la Barca (Cinemes Atrium), Viana (Cines Las Cañas),

Aquesta web utilitza 'cookies' pròpies i de tercers per oferir una millor experiència i servei. Al navegar o utilitzar els nostres serveis, accepta l'ús que fem de les 'cookies'. No obstant això, podeu canviar la configuració de 'cookies' en qualsevol moment. Més informació

OK