Notificacions societàries | Contacte
català castellano
tria el teu cinema
tria el teu cinema

MANRESA (MULTICINES BAGES CENTRE)

cartellera

horaris

Bad boys for life

Bilall Fallah, Adil El Arbi
Acció
123 min.
18/01
dissabte
16.00
17.50
20.10
22.30
19/01
diumenge
11.50
16.00
17.50
20.10
22.30
20/01
dilluns
17.50
20.10
22.30
21/01
dimarts
17.50
20.10
22.30
22/01
dimecres
23/01
dijous
17.50
20.10
22.30
24/01
divendres
Malasaña 32

Albert Pintó
Terror
104 min.
18/01
dissabte
16.10
18.20
20.30
22.40
19/01
diumenge
12.00
16.10
18.20
20.30
22.40
20/01
dilluns
18.20
20.30
22.40
21/01
dimarts
18.20
20.30
22.40
22/01
dimecres
23/01
dijous
18.20
20.30
22.40
24/01
divendres
Jojo Rabbit

Taika Waititi
Comèdia
108 min.
18/01
dissabte
16.10
18.15
20.20
22.30
19/01
diumenge
12.00
16.10
18.15
20.20
22.30
20/01
dilluns
18.15
20.20
22.30
21/01
dimarts
18.15
20.20
22.30
22/01
dimecres
23/01
dijous
18.15
20.20
22.30
24/01
divendres
Jugando con fuego

Andy Fickman
Comèdia
96 min.
18/01
dissabte
16.10
18.10
20.10
19/01
diumenge
12.00
16.10
18.10
20.10
20/01
dilluns
18.10
20.10
21/01
dimarts
18.10
20.10
22/01
dimecres
23/01
dijous
18.10
24/01
divendres
1917

Sam Mendes
Bèl·lica
118 min.
18/01
dissabte
16.00
18.10
20.20
22.30
19/01
diumenge
12.00
16.00
18.10
20.20
22.30
20/01
dilluns
18.10
20.20
22.30
21/01
dimarts
18.10
20.20
22.30
22/01
dimecres
23/01
dijous
18.10
20.20
22.30
24/01
divendres
El misterio del dragón

Oleg Stepchenko
Aventures
120 min.
18/01
dissabte
17.10
19/01
diumenge
11.50
17.10
20/01
dilluns
17.10
21/01
dimarts
17.10
22/01
dimecres
23/01
dijous
17.10
24/01
divendres
La guerra de las corrientes

Alfonso Gomez-Rejon
Drama
103 min.
18/01
dissabte
20.20
22.40
19/01
diumenge
20.20
22.40
20/01
dilluns
20.20
22.40
21/01
dimarts
20.20
22.40
22/01
dimecres
23/01
dijous
20.20
22.40
24/01
divendres
La innocència (CAT)

Lucía Alemany
Drama
92 min.
18/01
dissabte
18.20
19/01
diumenge
18.20
20/01
dilluns
18.20
21/01
dimarts
18.20
22/01
dimecres
23/01
dijous
18.20
24/01
divendres
Richard Jewell

Clint Eastwood
Drama
130 min.
18/01
dissabte
20.00
22.25
19/01
diumenge
20.00
22.25
20/01
dilluns
20.00
22.25
21/01
dimarts
20.00
22.25
22/01
dimecres
23/01
dijous
20.00
22.25
24/01
divendres
La gallina Turuleca

Eduardo Gondell, Víctor Monigote
Animació
79 min.
18/01
dissabte
16.10
19/01
diumenge
12.00
16.10
20/01
dilluns
21/01
dimarts
22/01
dimecres
23/01
dijous
24/01
divendres
Espías con disfraz

Troy Quane, Nick Bruno
Animació
101 min.
18/01
dissabte
16.20
19/01
diumenge
12.10
16.20
20/01
dilluns
21/01
dimarts
22/01
dimecres
23/01
dijous
24/01
divendres
Mujercitas

Greta Gerwig
Drama
134 min.
18/01
dissabte
17.20
19.50
22.20
19/01
diumenge
11.50
17.20
19.50
22.20
20/01
dilluns
17.20
19.50
22.20
21/01
dimarts
17.20
19.50
22.20
22/01
dimecres
23/01
dijous
17.20
19.50
22.20
24/01
divendres
Star Wars. El ascenso de Skywalker

J.J. Abrams
Ciència-ficció
142 min.
18/01
dissabte
18.20
21.30
19/01
diumenge
18.20
21.30
20/01
dilluns
18.20
21.30
21/01
dimarts
18.20
21.30
22/01
dimecres
23/01
dijous
18.20
21.30
24/01
divendres
Dios mío, ¿pero qué te hemos hecho... ahora?

Philippe de Chauveron
Comèdia
98 min.
18/01
dissabte
16.20
18.20
20.30
22.40
19/01
diumenge
12.00
16.20
18.20
20.30
22.40
20/01
dilluns
18.20
20.30
22.40
21/01
dimarts
18.20
20.30
22.40
22/01
dimecres
23/01
dijous
18.20
20.30
22.40
24/01
divendres
Jumanji: siguiente nivel

Jake Kasdan
Aventures
123 min.
18/01
dissabte
16.00
18.15
20.20
22.35
19/01
diumenge
11.50
16.00
18.15
20.20
22.35
20/01
dilluns
18.15
20.20
22.35
21/01
dimarts
18.15
20.20
22.35
22/01
dimecres
23/01
dijous
18.15
20.20
22.35
24/01
divendres
Frozen II

Chris Buck, Jennifer Lee
Animació
103 min.
18/01
dissabte
16.00
18.00
19/01
diumenge
12.10
16.00
18.00
20/01
dilluns
18.00
21/01
dimarts
18.00
22/01
dimecres
23/01
dijous
18.00
24/01
divendres
Parásitos

Bong Joon-ho
Thriller
132 min.
18/01
dissabte
19.30
22.10
19/01
diumenge
19.30
22.10
20/01
dilluns
19.30
22.10
21/01
dimarts
19.30
22.10
22/01
dimecres
23/01
dijous
19.30
22.10
24/01
divendres
Joker

Todd Phillips
Drama
121 min.
18/01
dissabte
22.20
19/01
diumenge
22.20
20/01
dilluns
22.20
21/01
dimarts
22.20
22/01
dimecres
23/01
dijous
22.20
24/01
divendres
Pintores y Reyes del Prado

Valeria Parisi
Documental
93 min.
18/01
dissabte
19/01
diumenge
20/01
dilluns
21/01
dimarts
22/01
dimecres
23/01
dijous
20.10
24/01
divendres
Aida (Gran Teatre del Liceu)

Giuseppe Verdi
Òpera
18/01
dissabte
19/01
diumenge
20/01
dilluns
21/01
dimarts
22/01
dimecres
19.45
23/01
dijous
24/01
divendres

Horaris i programació subjectes a canvis d'última hora per causes imprevistes.
Disculpin les molèsties.


TR3SCHollywood Movie Money

ACEC CINES S.A. Plaza Letamendi, 37 3º 3ª 08008 Barcelona. | Avís legal | Política de privadesa | Cookies | Contacte
ACEC CINES S.A. és un circuit de cinemes amb 4.5 milions d'espectadors anuals, distribuïts en les poblacions de: Cerdanyola del Vallès (Multicines El Punt), Errenteria (Multicines Niessen), Figueres (Multisales Figueres), Hospitalet de Llobregat (Hospitalet Filmax Gran Via ACEC 4DX), Lorca (Acec Almenara), Manresa (Multicines Bages Centre), Olot (Multicines Olot), Sabadell (Multicines Eix Macià), Sabadell (Multicines Imperial), Sant Andreu de la Barca (Cinemes Atrium), Viana (Cines Las Cañas),

Aquesta web utilitza 'cookies' pròpies i de tercers per oferir una millor experiència i servei. Al navegar o utilitzar els nostres serveis, accepta l'ús que fem de les 'cookies'. No obstant això, podeu canviar la configuració de 'cookies' en qualsevol moment. Més informació

OK