Notificacions societàries | Contacte
català castellano
tria el teu cinema
tria el teu cinema

LORCA (ACEC ALMENARA)

cartellera

horaris

Un lugar tranquilo 2

John Krasinski
Terror
105 min.
31/03
dimarts
01/04
dimecres
18.00
02/04
dijous
03/04
divendres
04/04
dissabte
05/04
diumenge
06/04
dilluns
Onward

Dan Scanlon
Animació
102 min.
31/03
dimarts
18.00
20.00
01/04
dimecres
18.00
18.30
20.00
02/04
dijous
18.00
18.30
20.00
22.00
03/04
divendres
18.00
18.30
20.00
04/04
dissabte
16.00
16.30
18.00
18.30
20.00
05/04
diumenge
16.00
16.30
18.00
18.30
20.00
06/04
dilluns
18.00
18.30
20.00
Bloodshot

Dave Wilson
Acció
109 min.
31/03
dimarts
18.00
20.00
22.30
01/04
dimecres
18.00
20.00
22.30
02/04
dijous
18.00
20.00
22.30
03/04
divendres
18.00
20.00
22.30
04/04
dissabte
16.00
18.00
20.00
22.30
05/04
diumenge
16.00
18.00
20.00
22.30
06/04
dilluns
18.00
20.00
22.30
Invisibles

Gracia Querejeta
Comèdia,Drama
83 min.
31/03
dimarts
18.00
20.00
22.00
01/04
dimecres
18.00
20.00
22.00
02/04
dijous
03/04
divendres
18.00
20.00
22.00
04/04
dissabte
16.00
18.00
20.00
22.00
05/04
diumenge
16.00
18.00
20.00
22.00
06/04
dilluns
18.00
20.00
22.00
Especiales

Olivier Nakache, Eric Toledano
Drama
113 min.
31/03
dimarts
22.00
01/04
dimecres
22.00
02/04
dijous
18.00
20.10
22.30
03/04
divendres
22.00
04/04
dissabte
22.00
05/04
diumenge
22.00
06/04
dilluns
22.00
El hombre invisible

Leigh Whannell
Thriller
124 min.
31/03
dimarts
18.00
20.10
22.30
01/04
dimecres
18.00
20.10
22.30
02/04
dijous
18.00
20.15
22.30
03/04
divendres
18.00
20.10
22.30
04/04
dissabte
16.00
18.00
20.05
22.30
05/04
diumenge
16.00
18.00
20.05
22.30
06/04
dilluns
18.00
20.10
22.30
31/03
dimarts
18.00
20.10
22.30
01/04
dimecres
18.00
20.10
22.30
02/04
dijous
18.00
20.10
22.30
03/04
divendres
18.00
20.10
22.30
04/04
dissabte
16.00
18.00
20.10
22.30
05/04
diumenge
16.00
18.00
20.10
22.30
06/04
dilluns
18.00
20.10
22.30
Cuestión de justicia

Destin Cretton
Drama
136 min.
31/03
dimarts
19.00
22.00
01/04
dimecres
19.00
22.00
02/04
dijous
03/04
divendres
19.00
22.00
04/04
dissabte
16.00
19.00
22.00
05/04
diumenge
16.00
19.00
22.00
06/04
dilluns
19.00
22.00
La llamada de lo salvaje

Chris Sanders
Aventures
99 min.
31/03
dimarts
18.00
01/04
dimecres
02/04
dijous
18.00
20.00
03/04
divendres
18.00
04/04
dissabte
16.00
18.10
05/04
diumenge
16.00
18.10
06/04
dilluns
18.00
Hasta que la boda nos separe

Dani de la Orden
Comèdia,Romàntica
110 min.
31/03
dimarts
18.00
20.00
22.30
01/04
dimecres
22.30
02/04
dijous
20.30
22.30
03/04
divendres
20.00
22.30
04/04
dissabte
20.15
22.30
05/04
diumenge
20.15
22.30
06/04
dilluns
20.00
22.30
Sonic, la película

Jeff Fowler
Aventures
98 min.
31/03
dimarts
18.00
22.30
01/04
dimecres
18.00
20.20
22.30
02/04
dijous
18.00
20.00
03/04
divendres
18.00
20.20
22.30
04/04
dissabte
16.00
18.10
20.20
22.30
05/04
diumenge
16.00
18.10
20.20
22.30
06/04
dilluns
18.00
20.20
22.30
Aves de presa

Cathy Yan
Aventures
108 min.
31/03
dimarts
01/04
dimecres
02/04
dijous
22.30
03/04
divendres
04/04
dissabte
05/04
diumenge
06/04
dilluns
Adú

Salvador Calvo
Drama
119 min.
31/03
dimarts
01/04
dimecres
18.00
20.10
22.30
02/04
dijous
22.30
03/04
divendres
18.00
20.10
22.30
04/04
dissabte
16.00
18.00
20.10
22.30
05/04
diumenge
16.00
18.00
20.10
22.30
06/04
dilluns
Las aventuras del Doctor Dolittle

Stephen Gaghan
Aventures
101 min.
31/03
dimarts
01/04
dimecres
02/04
dijous
18.00
03/04
divendres
04/04
dissabte
05/04
diumenge
06/04
dilluns
Bad boys for life

Bilall Fallah, Adil El Arbi
Acció
123 min.
31/03
dimarts
01/04
dimecres
02/04
dijous
22.00
03/04
divendres
04/04
dissabte
05/04
diumenge
06/04
dilluns
La hija de un ladrón

Belén Funes
Drama
102 min.
31/03
dimarts
18.00
20.00
22.00
01/04
dimecres
02/04
dijous
03/04
divendres
04/04
dissabte
05/04
diumenge
06/04
dilluns
18.00
20.00
22.00
Parásitos

Bong Joon-ho
Thriller
132 min.
31/03
dimarts
20.00
01/04
dimecres
20.00
22.10
02/04
dijous
20.00
22.00
03/04
divendres
20.00
22.10
04/04
dissabte
20.00
22.10
05/04
diumenge
20.00
22.10
06/04
dilluns
20.00
22.10
Bloodshot (VOSE)

Dave Wilson
Acció
109 min.
31/03
dimarts
01/04
dimecres
02/04
dijous
18.00
20.10
03/04
divendres
04/04
dissabte
05/04
diumenge
06/04
dilluns
Fidelio (Royal Opera House de Londres)

Ludwig van Beethoven
Òpera
31/03
dimarts
20.15
01/04
dimecres
02/04
dijous
03/04
divendres
04/04
dissabte
05/04
diumenge
06/04
dilluns

Horaris i programació subjectes a canvis d'última hora per causes imprevistes.
Disculpin les molèsties.


TR3SCHollywood Movie Money

ACEC CINES S.A. Plaza Letamendi, 37 3º 3ª 08008 Barcelona. | Avís legal | Política de privadesa | Cookies | Contacte
ACEC CINES S.A. és un circuit de cinemes amb 4.5 milions d'espectadors anuals, distribuïts en les poblacions de: Cerdanyola del Vallès (Multicines El Punt), Errenteria (Multicines Niessen), Figueres (Multisales Figueres), Hospitalet de Llobregat (Hospitalet Filmax Gran Via ACEC 4DX), Lorca (Acec Almenara), Manresa (Multicines Bages Centre), Olot (Multicines Olot), Sabadell (Multicines Eix Macià), Sabadell (Multicines Imperial), Sant Andreu de la Barca (Cinemes Atrium), Viana (Cines Las Cañas),

Aquesta web utilitza 'cookies' pròpies i de tercers per oferir una millor experiència i servei. Al navegar o utilitzar els nostres serveis, accepta l'ús que fem de les 'cookies'. No obstant això, podeu canviar la configuració de 'cookies' en qualsevol moment. Més informació

OK