Notificacions societàries | Contacte
català castellano
tria el teu cinema
tria el teu cinema

HOSPITALET DE LLOBREGAT (HOSPITALET FILMAX GRAN VIA ACEC 4DX)

cartellera

horaris

Bad boys for life

Bilall Fallah, Adil El Arbi
Acció
123 min.
18/01
dissabte
16.00
17.45
20.30
22.00
00.30
19/01
diumenge
12.30
16.00
17.45
20.30
22.00
20/01
dilluns
17.45
20.30
22.00
21/01
dimarts
17.45
20.30
22.00
22/01
dimecres
17.45
20.30
22.00
23/01
dijous
17.45
20.30
22.00
24/01
divendres
Bad boys for life (4DX)

Bilall Fallah, Adil El Arbi
Acció
123 min.
18/01
dissabte
19.45
22.30
19/01
diumenge
12.00
19.45
22.30
20/01
dilluns
21.30
21/01
dimarts
21.30
22/01
dimecres
21.30
23/01
dijous
24/01
divendres
Bad boys for life (SCREEN X)

Bilall Fallah, Adil El Arbi
Acció
123 min.
18/01
dissabte
19.00
21.45
19/01
diumenge
19.00
21.45
20/01
dilluns
19.15
21.45
21/01
dimarts
19.15
21.45
22/01
dimecres
19.15
21.45
23/01
dijous
19.15
21.45
24/01
divendres
Malasaña 32

Albert Pintó
Terror
104 min.
18/01
dissabte
16.30
18.00
20.00
22.30
00.30
19/01
diumenge
12.30
16.30
18.00
20.00
22.30
20/01
dilluns
18.00
20.00
22.30
21/01
dimarts
18.00
20.00
22.30
22/01
dimecres
18.00
20.00
22.30
23/01
dijous
18.00
20.00
22.30
24/01
divendres
Jojo Rabbit

Taika Waititi
Comèdia
108 min.
18/01
dissabte
16.00
18.30
20.15
22.15
00.30
19/01
diumenge
12.30
16.00
18.30
20.15
22.15
20/01
dilluns
18.15
20.15
22.15
21/01
dimarts
18.15
20.15
22.15
22/01
dimecres
18.15
20.15
22.15
23/01
dijous
18.15
20.15
22.15
24/01
divendres
Jugando con fuego

Andy Fickman
Comèdia
96 min.
18/01
dissabte
16.00
18.45
20.45
19/01
diumenge
12.30
16.00
18.45
20.45
20/01
dilluns
18.00
20.00
21/01
dimarts
18.00
20.00
22/01
dimecres
18.00
20.00
23/01
dijous
18.00
20.00
24/01
divendres
Bad boys for life (VOSE) (4DX)

Bilall Fallah, Adil El Arbi
Acció
123 min.
18/01
dissabte
19/01
diumenge
20/01
dilluns
21/01
dimarts
22/01
dimecres
23/01
dijous
21.30
24/01
divendres
1917

Sam Mendes
Bèl·lica
118 min.
18/01
dissabte
17.00
18.15
20.00
22.30
00.30
19/01
diumenge
12.30
17.00
18.15
20.00
22.30
20/01
dilluns
17.30
20.30
22.00
21/01
dimarts
17.30
20.30
22.00
22/01
dimecres
17.30
20.30
22.00
23/01
dijous
17.30
20.30
22.00
24/01
divendres
El misterio del dragón

Oleg Stepchenko
Aventures
120 min.
18/01
dissabte
16.45
19/01
diumenge
16.45
20/01
dilluns
17.00
21/01
dimarts
17.00
22/01
dimecres
17.00
23/01
dijous
17.00
24/01
divendres
La guerra de las corrientes

Alfonso Gomez-Rejon
Drama
103 min.
18/01
dissabte
16.00
19/01
diumenge
16.00
20/01
dilluns
17.00
21/01
dimarts
17.00
22/01
dimecres
17.00
23/01
dijous
17.00
24/01
divendres
La inocencia

Lucía Alemany
Drama
92 min.
18/01
dissabte
23.00
19/01
diumenge
23.00
20/01
dilluns
23.00
21/01
dimarts
23.00
22/01
dimecres
23.00
23/01
dijous
23.00
24/01
divendres
Richard Jewell

Clint Eastwood
Drama
130 min.
18/01
dissabte
22.00
19/01
diumenge
22.00
20/01
dilluns
22.00
21/01
dimarts
22.00
22/01
dimecres
22.00
23/01
dijous
22.00
24/01
divendres
La maldición (The Grudge)

Nicolas Pesce
Terror
93 min.
18/01
dissabte
20.45
22.45
00.45
19/01
diumenge
20.45
22.45
20/01
dilluns
20.00
22.45
21/01
dimarts
20.00
22/01
dimecres
20.00
22.45
23/01
dijous
22.45
24/01
divendres
La gallina Turuleca

Eduardo Gondell, Víctor Monigote
Animació
79 min.
18/01
dissabte
16.00
18.00
19/01
diumenge
12.30
16.00
18.00
20/01
dilluns
18.00
21/01
dimarts
18.00
22/01
dimecres
18.00
23/01
dijous
18.00
24/01
divendres
Espías con disfraz

Troy Quane, Nick Bruno
Animació
101 min.
18/01
dissabte
19/01
diumenge
12.30
20/01
dilluns
21/01
dimarts
22/01
dimecres
23/01
dijous
24/01
divendres
Mujercitas

Greta Gerwig
Drama
134 min.
18/01
dissabte
16.30
19/01
diumenge
16.30
20/01
dilluns
17.00
21/01
dimarts
17.00
22/01
dimecres
17.00
23/01
dijous
17.00
24/01
divendres
Star Wars. El ascenso de Skywalker

J.J. Abrams
Ciència-ficció
142 min.
18/01
dissabte
19.00
22.00
19/01
diumenge
12.30
19.00
22.00
20/01
dilluns
19.15
22.00
21/01
dimarts
19.15
22.00
22/01
dimecres
19.15
22.00
23/01
dijous
19.15
22.00
24/01
divendres
Star Wars. El ascenso de Skywalker (4DX) (3D)

J.J. Abrams
Ciència-ficció
142 min.
18/01
dissabte
17.00
19/01
diumenge
17.00
20/01
dilluns
18.30
21/01
dimarts
18.30
22/01
dimecres
18.30
23/01
dijous
18.30
24/01
divendres
Jumanji: siguiente nivel

Jake Kasdan
Aventures
123 min.
18/01
dissabte
19.15
20.30
21.45
19/01
diumenge
12.30
19.15
20.30
21.45
20/01
dilluns
18.15
20.30
21.45
21/01
dimarts
18.15
20.30
21.45
22/01
dimecres
18.15
20.30
21.45
23/01
dijous
18.15
21.45
24/01
divendres
Jumanji: siguiente nivel (SCREEN X)

Jake Kasdan
Aventures
123 min.
18/01
dissabte
16.30
19/01
diumenge
16.30
20/01
dilluns
16.30
21/01
dimarts
16.30
22/01
dimecres
16.30
23/01
dijous
16.30
24/01
divendres
Frozen II

Chris Buck, Jennifer Lee
Animació
103 min.
18/01
dissabte
16.15
18.15
19/01
diumenge
12.30
16.15
18.15
20/01
dilluns
18.00
21/01
dimarts
22/01
dimecres
18.00
23/01
dijous
18.00
24/01
divendres
Frozen II (4DX) (3D)

Chris Buck, Jennifer Lee
Animació
103 min.
18/01
dissabte
19/01
diumenge
14.30
20/01
dilluns
21/01
dimarts
22/01
dimecres
23/01
dijous
24/01
divendres
Si yo fuera rico

Álvaro Fernández Armero
Comèdia
109 min.
18/01
dissabte
18.45
22.00
19/01
diumenge
18.45
22.00
20/01
dilluns
19.45
22.45
21/01
dimarts
19.45
22.45
22/01
dimecres
19.45
22.45
23/01
dijous
19.45
22.45
24/01
divendres
Joker

Todd Phillips
Drama
121 min.
18/01
dissabte
19.40
19/01
diumenge
19.40
20/01
dilluns
19.40
21/01
dimarts
19.40
22/01
dimecres
19.40
23/01
dijous
19.40
24/01
divendres
Los muertos no mueren (VOSE)

Jim Jarmusch
Comèdia
104 min.
18/01
dissabte
19/01
diumenge
20/01
dilluns
21/01
dimarts
17.00
19.15
21.30
22/01
dimecres
23/01
dijous
24/01
divendres
Pintores y Reyes del Prado

Valeria Parisi
Documental
93 min.
18/01
dissabte
19/01
diumenge
20/01
dilluns
21/01
dimarts
22/01
dimecres
23/01
dijous
20.00
24/01
divendres

Horaris i programació subjectes a canvis d'última hora per causes imprevistes.
Disculpin les molèsties.


TR3SCHollywood Movie Money

ACEC CINES S.A. Plaza Letamendi, 37 3º 3ª 08008 Barcelona. | Avís legal | Política de privadesa | Cookies | Contacte
ACEC CINES S.A. és un circuit de cinemes amb 4.5 milions d'espectadors anuals, distribuïts en les poblacions de: Cerdanyola del Vallès (Multicines El Punt), Errenteria (Multicines Niessen), Figueres (Multisales Figueres), Hospitalet de Llobregat (Hospitalet Filmax Gran Via ACEC 4DX), Lorca (Acec Almenara), Manresa (Multicines Bages Centre), Olot (Multicines Olot), Sabadell (Multicines Eix Macià), Sabadell (Multicines Imperial), Sant Andreu de la Barca (Cinemes Atrium), Viana (Cines Las Cañas),

Aquesta web utilitza 'cookies' pròpies i de tercers per oferir una millor experiència i servei. Al navegar o utilitzar els nostres serveis, accepta l'ús que fem de les 'cookies'. No obstant això, podeu canviar la configuració de 'cookies' en qualsevol moment. Més informació

OK