Notificacions societàries | Contacte
català castellano
tria el teu cinema
tria el teu cinema

CORNELLÀ DE LLOBREGAT (CINEMES FULL)

cartellera

horaris

Glass (Cristal)

M. Night Shyamalan
Thriller
129 min.
19/01
dissabte
12.15
13.15
16.50
17.30
19.40
20.30
21.30
22.30
20/01
diumenge
12.15
13.15
16.50
17.30
19.40
20.30
21.30
22.30
21/01
dilluns
11.10
13.45
16.50
17.30
19.40
20.30
21.30
22.30
22/01
dimarts
11.10
13.45
16.50
17.30
19.40
20.30
22.30
23/01
dimecres
11.10
13.45
16.50
17.30
19.40
20.30
21.30
22.30
24/01
dijous
11.10
13.45
16.50
17.30
19.40
20.30
21.30
22.30
25/01
divendres
La favorita

Yorgos Lanthimos
Drama
119 min.
19/01
dissabte
17.00
19.40
22.15
20/01
diumenge
17.00
19.40
22.15
21/01
dilluns
11.10
19.00
22.00
22/01
dimarts
11.10
23/01
dimecres
11.10
17.00
19.40
22.15
24/01
dijous
11.10
17.00
19.40
22.15
25/01
divendres
Uno más de la familia

Charles Martin Smith
Aventures
96 min.
19/01
dissabte
16.15
18.25
20.35
20/01
diumenge
16.15
18.25
20.35
21/01
dilluns
13.50
16.00
18.10
22/01
dimarts
13.50
16.00
18.10
23/01
dimecres
13.50
16.20
18.25
20.35
24/01
dijous
13.50
16.20
18.25
20.35
25/01
divendres
La gran aventura de los Lunnis y el libro mágico

Juan Pablo Buscarini
Infantil
83 min.
19/01
dissabte
11.45
13.45
16.10
18.15
20.20
20/01
diumenge
11.45
13.45
16.10
18.15
20.20
21/01
dilluns
11.15
16.10
18.15
20.20
22/01
dimarts
11.15
16.10
18.15
23/01
dimecres
11.15
16.10
18.15
20.20
24/01
dijous
11.15
16.10
18.15
20.20
25/01
divendres
19/01
dissabte
11.40
16.00
18.00
20/01
diumenge
11.40
16.00
18.00
21/01
dilluns
17.00
22/01
dimarts
17.00
23/01
dimecres
16.00
18.00
24/01
dijous
16.00
18.00
25/01
divendres
Gente que viene y bah

Patricia Font
Comèdia
97 min.
19/01
dissabte
11.45
13.55
16.00
18.20
20.30
22.45
20/01
diumenge
11.45
13.55
16.00
18.20
20.30
22.45
21/01
dilluns
11.15
13.35
16.00
18.20
20.30
22.45
22/01
dimarts
11.15
13.35
16.00
18.20
20.30
22.45
23/01
dimecres
11.15
13.35
16.00
18.20
20.30
22.45
24/01
dijous
11.15
13.35
16.00
18.20
20.30
22.45
25/01
divendres
Border

Ali Abbasi
Drama
101 min.
19/01
dissabte
20.00
22.35
20/01
diumenge
20.00
22.35
21/01
dilluns
20.15
22.35
22/01
dimarts
23/01
dimecres
20.00
22.35
24/01
dijous
20.00
22.35
25/01
divendres
El vicio del poder

Adam McKay
Drama
132 min.
19/01
dissabte
16.40
19.30
22.20
20/01
diumenge
16.40
19.30
22.20
21/01
dilluns
11.45
16.40
19.40
22.25
22/01
dimarts
11.45
16.40
19.30
22.20
23/01
dimecres
11.45
16.40
19.30
22.20
24/01
dijous
11.45
16.40
19.30
22.20
25/01
divendres
Astérix. El secreto de la poción mágica

Alexandre Astier, Louis Clichy
Animació
85 min.
19/01
dissabte
11.45
13.55
16.00
18.00
20/01
diumenge
11.45
13.55
16.00
18.00
21/01
dilluns
11.15
16.10
18.20
22/01
dimarts
11.15
23/01
dimecres
11.15
16.00
18.00
24/01
dijous
11.15
16.00
18.00
25/01
divendres
El gran baño

Gilles Lellouche
Comèdia
121 min.
19/01
dissabte
20.10
22.40
20/01
diumenge
20.10
22.40
21/01
dilluns
13.30
19.20
22.15
22/01
dimarts
13.30
23/01
dimecres
13.30
20.10
22.40
24/01
dijous
13.30
20.10
22.40
25/01
divendres
Todos los caminos

Paola García Costas
Documental
98 min.
19/01
dissabte
20/01
diumenge
21/01
dilluns
16.00
18.10
22/01
dimarts
23/01
dimecres
24/01
dijous
25/01
divendres
Atardecer

László Nemes
Drama
141 min.
19/01
dissabte
20/01
diumenge
21/01
dilluns
16.00
19.00
22/01
dimarts
23/01
dimecres
24/01
dijous
25/01
divendres
Juliet, desnuda

Jesse Peretz
Comèdia
98 min.
19/01
dissabte
20/01
diumenge
21/01
dilluns
20.25
22.45
22/01
dimarts
23/01
dimecres
24/01
dijous
25/01
divendres
Como la vida misma

Dan Fogelman
Drama
115 min.
19/01
dissabte
20/01
diumenge
21/01
dilluns
17.00
22/01
dimarts
23/01
dimecres
24/01
dijous
25/01
divendres
Silvio (y los otros)

Paolo Sorrentino
Biografia
150 min.
19/01
dissabte
20/01
diumenge
21/01
dilluns
22.00
22/01
dimarts
23/01
dimecres
24/01
dijous
25/01
divendres
Bumblebee

Travis Knight
Aventures
114 min.
19/01
dissabte
12.00
17.00
19.45
22.30
20/01
diumenge
12.00
17.00
19.45
22.30
21/01
dilluns
17.00
19.45
22.30
22/01
dimarts
17.00
19.45
22.30
23/01
dimecres
17.00
19.45
22.30
24/01
dijous
17.00
19.45
22.30
25/01
divendres
Bumblebee (3D)

Travis Knight
Aventures
114 min.
19/01
dissabte
11.45
20/01
diumenge
11.45
21/01
dilluns
22/01
dimarts
23/01
dimecres
24/01
dijous
25/01
divendres
Eliminado: Dark Web

Stephen Susco
Terror
93 min.
19/01
dissabte
11.45
13.50
16.10
18.20
20.30
22.40
20/01
diumenge
11.45
20.30
22.40
21/01
dilluns
20.30
22.40
22/01
dimarts
17.00
23/01
dimecres
16.10
18.20
20.30
22.40
24/01
dijous
16.10
18.20
20.30
22.40
25/01
divendres
Tiempo después

José Luis Cuerda
Comèdia
99 min.
19/01
dissabte
21.15
20/01
diumenge
21.15
21/01
dilluns
19.45
22.15
22/01
dimarts
23/01
dimecres
21.15
24/01
dijous
21.15
25/01
divendres
Sobre ruedas

Franck Dubosc
Comèdia,Romàntica
108 min.
19/01
dissabte
20.00
22.25
20/01
diumenge
20.00
22.25
21/01
dilluns
19.45
22.30
22/01
dimarts
19.45
22.30
23/01
dimecres
20.00
22.25
24/01
dijous
20.00
22.25
25/01
divendres
El regreso de Mary Poppins

Rob Marshall
Fantàstica
131 min.
19/01
dissabte
12.30
16.00
19.00
22.00
20/01
diumenge
12.30
16.00
19.00
22.00
21/01
dilluns
16.00
19.00
22.00
22/01
dimarts
16.00
19.00
22.00
23/01
dimecres
16.00
19.00
22.00
24/01
dijous
16.00
19.00
22.00
25/01
divendres
Spider-Man. Un nuevo universo

Bob Persichetti, Peter Ramsey, Rodney Rothman
Animació
116 min.
19/01
dissabte
12.00
16.00
18.50
21.15
20/01
diumenge
12.00
16.00
18.50
21.15
21/01
dilluns
11.30
16.00
18.50
21.15
22/01
dimarts
11.30
16.00
18.50
21.15
23/01
dimecres
11.30
16.00
18.50
21.15
24/01
dijous
11.30
16.00
18.50
21.15
25/01
divendres
Aquaman

James Wan
Ciència-ficció
143 min.
19/01
dissabte
12.15
13.15
16.10
18.00
19.10
21.00
22.10
20/01
diumenge
12.15
13.15
16.10
18.00
19.10
21.00
22.10
21/01
dilluns
12.00
13.15
16.10
18.00
19.10
21.00
22.10
22/01
dimarts
12.00
13.15
16.10
18.00
19.10
21.00
22.10
23/01
dimecres
12.00
13.15
16.10
18.00
19.10
21.00
22.10
24/01
dijous
12.00
13.15
16.10
18.00
19.10
21.00
22.10
25/01
divendres
Aquaman (3D)

James Wan
Ciència-ficció
143 min.
19/01
dissabte
16.00
19.00
22.00
20/01
diumenge
16.00
19.00
22.00
21/01
dilluns
22/01
dimarts
16.00
23/01
dimecres
16.00
19.00
22.00
24/01
dijous
16.00
19.00
22.00
25/01
divendres
Un asunto de familia

Hirokazu Koreeda
Drama
120 min.
19/01
dissabte
20/01
diumenge
21/01
dilluns
17.15
22/01
dimarts
23/01
dimecres
24/01
dijous
25/01
divendres
Mortal engines

Christian Rivers
Aventures
128 min.
19/01
dissabte
16.15
19.15
22.15
20/01
diumenge
16.15
19.15
22.15
21/01
dilluns
22.15
22/01
dimarts
23/01
dimecres
16.15
19.15
22.15
24/01
dijous
16.15
19.15
22.15
25/01
divendres
Miamor perdido

Emilio Martínez-Lázaro
Comèdia,Romàntica
103 min.
19/01
dissabte
16.00
18.25
20.35
22.45
20/01
diumenge
16.00
18.25
20.35
22.45
21/01
dilluns
16.00
18.15
22/01
dimarts
22.00
23/01
dimecres
16.00
18.25
20.35
22.45
24/01
dijous
16.00
18.25
20.35
22.45
25/01
divendres
Yuli

Icíar Bollaín
Drama
111 min.
19/01
dissabte
20/01
diumenge
21/01
dilluns
20.25
22.45
22/01
dimarts
23/01
dimecres
24/01
dijous
25/01
divendres
Ploey. No volaràs mai sol (CAT)

Árni Ásgeirsson
Animació
83 min.
19/01
dissabte
11.40
20/01
diumenge
11.40
21/01
dilluns
22/01
dimarts
23/01
dimecres
24/01
dijous
25/01
divendres
Ralph rompe Internet

Rich Moore, Phil Johnston
Animació
112 min.
19/01
dissabte
11.50
13.00
16.00
18.45
20/01
diumenge
11.50
13.00
16.00
18.45
21/01
dilluns
11.10
13.45
16.00
18.45
22/01
dimarts
11.10
13.45
16.00
18.45
23/01
dimecres
11.10
13.45
16.00
18.45
24/01
dijous
11.10
13.45
16.00
18.45
25/01
divendres
Ralph rompe Internet (3D)

Rich Moore, Phil Johnston
Animació
112 min.
19/01
dissabte
11.40
20/01
diumenge
11.40
21/01
dilluns
22/01
dimarts
23/01
dimecres
24/01
dijous
25/01
divendres
En Ralph destrueix Internet (CAT)

Rich Moore, Phil Johnston
Animació
112 min.
19/01
dissabte
11.40
13.55
20/01
diumenge
11.40
13.55
21/01
dilluns
22/01
dimarts
23/01
dimecres
24/01
dijous
25/01
divendres
Robin Hood. Forajido, héroe, leyenda

Otto Bathurst
Aventures
116 min.
19/01
dissabte
16.00
18.40
20/01
diumenge
16.00
18.40
21/01
dilluns
19.50
22.30
22/01
dimarts
17.15
22.30
23/01
dimecres
16.00
18.40
24/01
dijous
16.00
18.40
25/01
divendres
Suspiria

Luca Guadagnino
Terror
153 min.
19/01
dissabte
20/01
diumenge
21/01
dilluns
22.00
22/01
dimarts
23/01
dimecres
24/01
dijous
25/01
divendres
El Grinch

Yarrow Cheney, Scott Mosier
Animació
86 min.
19/01
dissabte
16.10
18.10
20/01
diumenge
16.10
18.10
21/01
dilluns
17.00
22/01
dimarts
17.00
23/01
dimecres
16.10
18.10
24/01
dijous
16.10
18.10
25/01
divendres
Viudas

Steve McQueen
Thriller
129 min.
19/01
dissabte
20.00
22.35
20/01
diumenge
20.00
22.35
21/01
dilluns
16.15
22/01
dimarts
19.15
22.20
23/01
dimecres
20.00
22.35
24/01
dijous
20.00
22.35
25/01
divendres
Cadáver

Diederik Van Rooijen
Terror
86 min.
19/01
dissabte
16.10
18.10
20.20
22.40
20/01
diumenge
16.10
18.10
20.20
22.40
21/01
dilluns
20.25
22.45
22/01
dimarts
20.20
22.40
23/01
dimecres
16.00
18.10
20.20
22.40
24/01
dijous
16.00
18.10
20.20
22.40
25/01
divendres
Durante la tormenta

Oriol Paulo
Thriller
128 min.
19/01
dissabte
20/01
diumenge
21/01
dilluns
19.15
22/01
dimarts
23/01
dimecres
24/01
dijous
25/01
divendres
El amor menos pensado

Juan Vera
Comèdia,Romàntica
130 min.
19/01
dissabte
20/01
diumenge
21/01
dilluns
16.50
22/01
dimarts
23/01
dimecres
24/01
dijous
25/01
divendres
Superlópez

Javier Ruiz Caldera
Comèdia
107 min.
19/01
dissabte
12.20
16.45
19.15
20/01
diumenge
12.20
16.45
19.15
21/01
dilluns
16.45
19.15
22/01
dimarts
16.45
19.15
23/01
dimecres
16.45
19.15
24/01
dijous
16.45
19.15
25/01
divendres
The Guilty

Gustav Möller
Thriller
84 min.
19/01
dissabte
20/01
diumenge
21/01
dilluns
16.10
18.15
22/01
dimarts
23/01
dimecres
24/01
dijous
25/01
divendres
La noche de 12 años

Álvaro Brechner
Drama
122 min.
19/01
dissabte
20/01
diumenge
21/01
dilluns
21.00
22/01
dimarts
23/01
dimecres
24/01
dijous
25/01
divendres
19/01
dissabte
11.45
16.00
19.00
22.00
20/01
diumenge
11.45
16.00
19.00
22.00
21/01
dilluns
19.00
22.00
22/01
dimarts
19.00
22.00
23/01
dimecres
16.00
19.00
22.00
24/01
dijous
16.00
19.00
22.00
25/01
divendres
19/01
dissabte
12.00
20/01
diumenge
12.00
21/01
dilluns
22/01
dimarts
23/01
dimecres
24/01
dijous
25/01
divendres
19/01
dissabte
13.50
20/01
diumenge
13.50
21/01
dilluns
22/01
dimarts
23/01
dimecres
24/01
dijous
25/01
divendres
Maquia: una historia de amor inmortal

Mari Okada
Animació
111 min.
19/01
dissabte
13.55
20/01
diumenge
13.55
21/01
dilluns
22/01
dimarts
23/01
dimecres
24/01
dijous
25/01
divendres
Detectiu Conan: el cas Zero (CAT)

Yuzuru Tachikawa
Animació
110 min.
19/01
dissabte
13.35
20/01
diumenge
13.35
21/01
dilluns
22/01
dimarts
23/01
dimecres
24/01
dijous
25/01
divendres
Bohemian Rhapsody

Bryan Singer
Biografia,Drama
134 min.
19/01
dissabte
12.00
16.10
19.15
22.20
20/01
diumenge
12.00
16.10
19.15
22.20
21/01
dilluns
11.40
16.10
19.15
22.20
22/01
dimarts
11.40
16.10
19.15
22.20
23/01
dimecres
11.40
16.10
19.15
22.20
24/01
dijous
11.40
16.10
19.15
22.20
25/01
divendres
El Cascanueces y los cuatro reinos

Lasse Hallström, Joe Johnston
Fantàstica
96 min.
19/01
dissabte
11.40
20/01
diumenge
11.40
21/01
dilluns
22/01
dimarts
23/01
dimecres
24/01
dijous
25/01
divendres
El fotógrafo de Mauthausen

Mar Targarona
Drama
110 min.
19/01
dissabte
22.00
20/01
diumenge
22.00
21/01
dilluns
21.30
22/01
dimarts
19.50
23/01
dimecres
22.00
24/01
dijous
22.00
25/01
divendres
La casa del reloj en la pared

Eli Roth
Fantàstica
104 min.
19/01
dissabte
11.45
20/01
diumenge
11.45
21/01
dilluns
22/01
dimarts
23/01
dimecres
24/01
dijous
25/01
divendres
Smallfoot

Karey Kirkpatrick, Jason Reisig
Animació
96 min.
19/01
dissabte
13.45
20/01
diumenge
13.45
21/01
dilluns
22/01
dimarts
23/01
dimecres
24/01
dijous
25/01
divendres
Ha nacido una estrella

Bradley Cooper
Drama,Musical
135 min.
19/01
dissabte
16.25
19.20
22.15
20/01
diumenge
16.25
19.20
22.15
21/01
dilluns
16.25
22/01
dimarts
16.25
23/01
dimecres
16.25
19.20
22.15
24/01
dijous
16.25
19.20
22.15
25/01
divendres
Christopher Robin

Marc Forster
Aventures
104 min.
19/01
dissabte
11.40
20/01
diumenge
11.40
21/01
dilluns
22/01
dimarts
23/01
dimecres
24/01
dijous
25/01
divendres
Johnny English. De nuevo en acción

David Kerr
Comèdia
88 min.
19/01
dissabte
13.50
20/01
diumenge
13.50
21/01
dilluns
22/01
dimarts
23/01
dimecres
24/01
dijous
25/01
divendres
Los increíbles 2

Brad Bird
Animació
118 min.
19/01
dissabte
12.15
20/01
diumenge
12.15
21/01
dilluns
22/01
dimarts
23/01
dimecres
24/01
dijous
25/01
divendres
Campeones

Javier Fesser
Comèdia
124 min.
19/01
dissabte
20/01
diumenge
21/01
dilluns
16.15
18.50
22/01
dimarts
23/01
dimecres
24/01
dijous
25/01
divendres
Coco

Lee Unkrich, Adrián Molina
Animació
106 min.
19/01
dissabte
11.40
13.55
20/01
diumenge
11.40
13.55
21/01
dilluns
22/01
dimarts
23/01
dimecres
24/01
dijous
25/01
divendres
Astérix. La residencia de los Dioses

Alexandre Astier
Animació
82 min.
19/01
dissabte
20/01
diumenge
21/01
dilluns
22/01
dimarts
16.10
23/01
dimecres
24/01
dijous
25/01
divendres
Mi vecino Totoro

Hayao Miyazaki
Drama
86 min.
19/01
dissabte
11.45
13.50
16.00
18.00
20/01
diumenge
11.45
13.50
16.00
18.00
21/01
dilluns
16.35
18.45
22/01
dimarts
16.20
18.30
23/01
dimecres
16.00
18.00
24/01
dijous
16.00
18.00
25/01
divendres
Glass (Cristal) (VOSE)

M. Night Shyamalan
Thriller
129 min.
19/01
dissabte
20/01
diumenge
21/01
dilluns
22/01
dimarts
17.00
20.00
23/01
dimecres
24/01
dijous
25/01
divendres
La favorita (VOSE)

Yorgos Lanthimos
Drama
119 min.
19/01
dissabte
20/01
diumenge
21/01
dilluns
22/01
dimarts
17.00
19.40
22.15
23/01
dimecres
24/01
dijous
25/01
divendres
Border (VOSE)

Ali Abbasi
Drama
101 min.
19/01
dissabte
20/01
diumenge
21/01
dilluns
22/01
dimarts
20.15
22.35
23/01
dimecres
24/01
dijous
25/01
divendres
El vicio del poder (VOSE)

Adam McKay
Drama
132 min.
19/01
dissabte
20/01
diumenge
21/01
dilluns
22/01
dimarts
16.15
19.00
21.45
23/01
dimecres
24/01
dijous
25/01
divendres
El gran baño (VOSE)

Gilles Lellouche
Comèdia
121 min.
19/01
dissabte
20/01
diumenge
21/01
dilluns
22/01
dimarts
19.20
22.15
23/01
dimecres
24/01
dijous
25/01
divendres
Bumblebee (VOSE)

Travis Knight
Aventures
114 min.
19/01
dissabte
20/01
diumenge
21/01
dilluns
22/01
dimarts
21.00
23/01
dimecres
24/01
dijous
25/01
divendres
El regreso de Mary Poppins (VOSE)

Rob Marshall
Fantàstica
131 min.
19/01
dissabte
20/01
diumenge
21/01
dilluns
22/01
dimarts
18.00
23/01
dimecres
24/01
dijous
25/01
divendres
Aquaman (VOSE)

James Wan
Ciència-ficció
143 min.
19/01
dissabte
20/01
diumenge
21/01
dilluns
22/01
dimarts
17.00
20.00
23/01
dimecres
24/01
dijous
25/01
divendres
Mortal engines (VOSE)

Christian Rivers
Aventures
128 min.
19/01
dissabte
20/01
diumenge
21/01
dilluns
22/01
dimarts
21.00
23/01
dimecres
24/01
dijous
25/01
divendres
19/01
dissabte
20/01
diumenge
21/01
dilluns
22/01
dimarts
19.00
22.00
23/01
dimecres
24/01
dijous
25/01
divendres
Bohemian Rhapsody (VOSE)

Bryan Singer
Biografia,Drama
134 min.
19/01
dissabte
20/01
diumenge
21/01
dilluns
22/01
dimarts
18.45
21.45
23/01
dimecres
24/01
dijous
25/01
divendres

Horaris i programació subjectes a canvis d'última hora per causes imprevistes.
Disculpin les molèsties.


TR3SCHollywood Movie Money

ACEC CINES S.A. Plaza Letamendi, 37 3º 3ª 08008 Barcelona. | Avís legal | Política de privadesa | Cookies | Contacte
ACEC CINES S.A. és un circuit de cinemes amb 4.5 milions d'espectadors anuals, distribuïts en les poblacions de: Alzira (Cinemes El Punt de la Ribera), Cerdanyola del Vallès (Multicines El Punt), Cornellà de Llobregat (Cinemes Full), Errenteria (Multicines Niessen), Figueres (Multisales Figueres), Hospitalet de Llobregat (Hospitalet Filmax Gran Via ACEC 4DX), Lorca (Acec Almenara), Manresa (Multicines Bages Centre), Olot (Multicines Olot), Sabadell (Multicines Eix Macià), Sabadell (Multicines Imperial), Sant Andreu de la Barca (Cinemes Atrium), Viana (Cines Las Cañas),

Aquesta web utilitza 'cookies' pròpies i de tercers per oferir una millor experiència i servei. Al navegar o utilitzar els nostres serveis, accepta l'ús que fem de les 'cookies'. No obstant això, podeu canviar la configuració de 'cookies' en qualsevol moment. Més informació

OK