Notificacions societàries | Contacte
català castellano
tria el teu cinema
tria el teu cinema

CERDANYOLA DEL VALLÈS (MULTICINES EL PUNT)

cartellera

horaris

Y llovieron pájaros

Louise Archambault
Drama
126 min.
31/03
dimarts
18.25
21.25
01/04
dimecres
18.25
21.25
02/04
dijous
03/04
divendres
16.30
19.20
22.30
04/04
dissabte
16.30
19.20
22.30
05/04
diumenge
11.45
16.30
19.20
22.30
06/04
dilluns
18.25
21.25
Onward

Dan Scanlon
Animació
102 min.
31/03
dimarts
18.30
21.30
01/04
dimecres
18.30
21.30
02/04
dijous
18.30
21.30
03/04
divendres
16.10
17.00
18.20
20.30
22.40
04/04
dissabte
16.10
17.00
18.20
20.30
22.40
05/04
diumenge
11.50
12.00
12.15
16.10
17.00
18.20
20.30
22.40
06/04
dilluns
18.30
21.30
Bloodshot

Dave Wilson
Acció
109 min.
31/03
dimarts
18.45
21.45
01/04
dimecres
18.45
21.45
02/04
dijous
18.45
21.45
03/04
divendres
16.25
18.35
20.45
22.55
04/04
dissabte
16.25
18.35
20.45
22.55
05/04
diumenge
16.25
18.35
20.45
22.55
06/04
dilluns
18.45
21.45
El ritmo de la venganza

Reed Morano
Thriller
109 min.
31/03
dimarts
21.40
01/04
dimecres
21.40
02/04
dijous
18.40
21.40
03/04
divendres
22.25
04/04
dissabte
22.25
05/04
diumenge
22.25
06/04
dilluns
21.40
Especiales

Olivier Nakache, Eric Toledano
Drama
113 min.
31/03
dimarts
18.35
01/04
dimecres
18.35
21.35
02/04
dijous
18.30
21.30
03/04
divendres
16.10
18.25
20.40
22.55
04/04
dissabte
16.10
18.25
20.40
22.55
05/04
diumenge
16.10
18.25
20.40
22.55
06/04
dilluns
18.35
El hombre invisible

Leigh Whannell
Thriller
124 min.
31/03
dimarts
18.30
21.30
01/04
dimecres
18.30
21.30
02/04
dijous
18.30
21.30
03/04
divendres
16.00
18.20
20.40
23.00
04/04
dissabte
16.00
18.20
20.40
23.00
05/04
diumenge
16.00
18.20
20.40
23.00
06/04
dilluns
18.30
21.30
31/03
dimarts
21.35
01/04
dimecres
18.35
21.35
02/04
dijous
18.35
21.35
03/04
divendres
16.00
18.15
20.30
22.45
04/04
dissabte
16.00
18.15
20.30
22.45
05/04
diumenge
16.00
18.15
20.30
22.45
06/04
dilluns
21.35
Cuestión de justicia

Destin Cretton
Drama
136 min.
31/03
dimarts
01/04
dimecres
02/04
dijous
21.20
03/04
divendres
22.35
04/04
dissabte
22.35
05/04
diumenge
22.35
06/04
dilluns
La llamada de lo salvaje

Chris Sanders
Aventures
99 min.
31/03
dimarts
18.25
01/04
dimecres
18.25
02/04
dijous
18.25
03/04
divendres
16.20
18.30
20.35
04/04
dissabte
16.20
18.30
20.35
05/04
diumenge
11.55
16.20
18.30
20.35
06/04
dilluns
18.25
Hasta que la boda nos separe

Dani de la Orden
Comèdia,Romàntica
110 min.
31/03
dimarts
01/04
dimecres
21.40
02/04
dijous
21.40
03/04
divendres
20.35
22.45
04/04
dissabte
20.35
22.45
05/04
diumenge
20.35
22.45
06/04
dilluns
Sonic, la película

Jeff Fowler
Aventures
98 min.
31/03
dimarts
18.20
01/04
dimecres
18.20
02/04
dijous
18.20
03/04
divendres
16.15
18.15
20.15
04/04
dissabte
16.15
18.15
20.15
05/04
diumenge
12.10
16.15
18.15
20.15
06/04
dilluns
18.20
Aves de presa

Cathy Yan
Aventures
108 min.
31/03
dimarts
01/04
dimecres
18.40
02/04
dijous
18.35
03/04
divendres
16.15
18.25
04/04
dissabte
16.15
18.25
05/04
diumenge
16.15
18.25
06/04
dilluns
Volando juntos

Nicolas Vanier
Aventures
113 min.
31/03
dimarts
01/04
dimecres
02/04
dijous
03/04
divendres
04/04
dissabte
05/04
diumenge
11.55
06/04
dilluns
Adú

Salvador Calvo
Drama
119 min.
31/03
dimarts
01/04
dimecres
02/04
dijous
21.25
03/04
divendres
04/04
dissabte
05/04
diumenge
06/04
dilluns
Operación Panda

Natalia Nilova
Animació
84 min.
31/03
dimarts
01/04
dimecres
02/04
dijous
03/04
divendres
04/04
dissabte
05/04
diumenge
12.10
06/04
dilluns
Las aventuras del Doctor Dolittle

Stephen Gaghan
Aventures
101 min.
31/03
dimarts
01/04
dimecres
18.15
02/04
dijous
18.15
03/04
divendres
16.00
18.10
04/04
dissabte
16.00
18.10
05/04
diumenge
12.00
16.00
18.10
06/04
dilluns
Los consejos de Alice

Nicolas Pariser
Comèdia,Drama
104 min.
31/03
dimarts
18.15
01/04
dimecres
02/04
dijous
03/04
divendres
04/04
dissabte
05/04
diumenge
06/04
dilluns
18.15
1917

Sam Mendes
Bèl.lica
118 min.
31/03
dimarts
21.35
01/04
dimecres
21.35
02/04
dijous
21.35
03/04
divendres
20.20
22.35
04/04
dissabte
20.20
22.35
05/04
diumenge
20.20
22.35
06/04
dilluns
21.35
Una gran mujer

Kantemir Balagov
Drama
137 min.
31/03
dimarts
18.10
01/04
dimecres
02/04
dijous
03/04
divendres
04/04
dissabte
05/04
diumenge
06/04
dilluns
18.10
Star Wars. El ascenso de Skywalker

J.J. Abrams
Ciència-ficció
142 min.
31/03
dimarts
01/04
dimecres
02/04
dijous
03/04
divendres
04/04
dissabte
05/04
diumenge
11.45
06/04
dilluns
Las buenas intenciones

Ana Garcia Blaya
Comèdia
103 min.
31/03
dimarts
21.40
01/04
dimecres
02/04
dijous
03/04
divendres
04/04
dissabte
05/04
diumenge
06/04
dilluns
21.40
Jumanji: siguiente nivel

Jake Kasdan
Aventures
123 min.
31/03
dimarts
01/04
dimecres
02/04
dijous
03/04
divendres
04/04
dissabte
05/04
diumenge
11.50
06/04
dilluns
Curiosa

Lou Jeunet
Drama
104 min.
31/03
dimarts
21.35
01/04
dimecres
02/04
dijous
03/04
divendres
04/04
dissabte
05/04
diumenge
06/04
dilluns
21.35
Gloria Mundi

Robert Guédiguian
Drama
107 min.
31/03
dimarts
21.30
01/04
dimecres
02/04
dijous
03/04
divendres
04/04
dissabte
05/04
diumenge
06/04
dilluns
21.30
Parásitos

Bong Joon-ho
Thriller
132 min.
31/03
dimarts
18.25
21.25
01/04
dimecres
21.25
02/04
dijous
18.25
21.25
03/04
divendres
19.15
22.30
04/04
dissabte
19.15
22.30
05/04
diumenge
19.15
22.30
06/04
dilluns
18.25
21.25
31/03
dimarts
01/04
dimecres
19.00
02/04
dijous
03/04
divendres
04/04
dissabte
05/04
diumenge
06/04
dilluns
Pavarotti

Ron Howard
Documental
114 min.
31/03
dimarts
18.40
01/04
dimecres
02/04
dijous
03/04
divendres
04/04
dissabte
05/04
diumenge
06/04
dilluns
18.40

Horaris i programació subjectes a canvis d'última hora per causes imprevistes.
Disculpin les molèsties.


TR3SCHollywood Movie Money

ACEC CINES S.A. Plaza Letamendi, 37 3º 3ª 08008 Barcelona. | Avís legal | Política de privadesa | Cookies | Contacte
ACEC CINES S.A. és un circuit de cinemes amb 4.5 milions d'espectadors anuals, distribuïts en les poblacions de: Cerdanyola del Vallès (Multicines El Punt), Errenteria (Multicines Niessen), Figueres (Multisales Figueres), Hospitalet de Llobregat (Hospitalet Filmax Gran Via ACEC 4DX), Lorca (Acec Almenara), Manresa (Multicines Bages Centre), Olot (Multicines Olot), Sabadell (Multicines Eix Macià), Sabadell (Multicines Imperial), Sant Andreu de la Barca (Cinemes Atrium), Viana (Cines Las Cañas),

Aquesta web utilitza 'cookies' pròpies i de tercers per oferir una millor experiència i servei. Al navegar o utilitzar els nostres serveis, accepta l'ús que fem de les 'cookies'. No obstant això, podeu canviar la configuració de 'cookies' en qualsevol moment. Més informació

OK