Notificacions societàries | Contacte
català castellano
tria el teu cinema
tria el teu cinema

CERDANYOLA DEL VALLÈS (MULTICINES EL PUNT)

cartellera

horaris

Bad boys for life

Bilall Fallah, Adil El Arbi
Acció
123 min.
18/01
dissabte
16.00
18.20
20.40
23.00
19/01
diumenge
11.50
16.00
18.20
20.40
23.00
20/01
dilluns
18.35
21.35
21/01
dimarts
18.35
21.35
22/01
dimecres
18.35
21.35
23/01
dijous
18.35
21.35
24/01
divendres
Malasaña 32

Albert Pintó
Terror
104 min.
18/01
dissabte
16.15
18.25
20.35
22.45
19/01
diumenge
11.55
16.15
18.25
20.35
22.45
20/01
dilluns
18.45
21.45
21/01
dimarts
18.45
21.45
22/01
dimecres
18.45
21.45
23/01
dijous
18.45
21.45
24/01
divendres
Jojo Rabbit

Taika Waititi
Comèdia
108 min.
18/01
dissabte
16.10
18.20
20.30
22.40
19/01
diumenge
11.55
16.10
18.20
20.30
22.40
20/01
dilluns
18.40
21.40
21/01
dimarts
18.40
21.40
22/01
dimecres
18.40
21.40
23/01
dijous
18.40
21.40
24/01
divendres
1917

Sam Mendes
Bèl·lica
118 min.
18/01
dissabte
16.10
18.25
20.40
22.55
19/01
diumenge
11.50
16.10
18.25
20.40
22.55
20/01
dilluns
18.45
21.45
21/01
dimarts
18.45
21.45
22/01
dimecres
18.45
21.45
23/01
dijous
18.45
21.45
24/01
divendres
Richard Jewell

Clint Eastwood
Drama
130 min.
18/01
dissabte
20.10
22.40
19/01
diumenge
20.10
22.40
20/01
dilluns
21.20
21/01
dimarts
21.20
22/01
dimecres
21.20
23/01
dijous
21.20
24/01
divendres
La maldición (The Grudge)

Nicolas Pesce
Terror
93 min.
18/01
dissabte
16.45
18.45
20.45
22.45
19/01
diumenge
16.45
18.45
20.45
22.45
20/01
dilluns
21/01
dimarts
22/01
dimecres
18.45
21.45
23/01
dijous
18.45
24/01
divendres
La gallina Turuleca

Eduardo Gondell, Víctor Monigote
Animació
79 min.
18/01
dissabte
19/01
diumenge
12.15
20/01
dilluns
21/01
dimarts
22/01
dimecres
23/01
dijous
24/01
divendres
Espías con disfraz

Troy Quane, Nick Bruno
Animació
101 min.
18/01
dissabte
16.00
18.05
19/01
diumenge
12.10
16.00
18.05
20/01
dilluns
18.20
21/01
dimarts
18.20
22/01
dimecres
18.20
23/01
dijous
18.20
24/01
divendres
Mujercitas

Greta Gerwig
Drama
134 min.
18/01
dissabte
16.25
19.20
22.25
19/01
diumenge
16.25
19.20
22.25
20/01
dilluns
18.25
21/01
dimarts
18.25
22/01
dimecres
18.25
21.25
23/01
dijous
18.25
21.25
24/01
divendres
The Wonderland

Keiichi Hara
Animació
115 min.
18/01
dissabte
19/01
diumenge
11.45
20/01
dilluns
21/01
dimarts
22/01
dimecres
23/01
dijous
24/01
divendres
Star Wars. El ascenso de Skywalker

J.J. Abrams
Ciència-ficció
142 min.
18/01
dissabte
16.30
19.25
22.20
19/01
diumenge
11.45
16.30
19.25
22.20
20/01
dilluns
18.25
21.25
21/01
dimarts
18.25
21.25
22/01
dimecres
18.25
21.25
23/01
dijous
18.25
21.25
24/01
divendres
Jumanji: siguiente nivel

Jake Kasdan
Aventures
123 min.
18/01
dissabte
16.35
19.20
22.30
19/01
diumenge
12.00
16.35
19.20
22.30
20/01
dilluns
18.30
21.30
21/01
dimarts
18.30
21.30
22/01
dimecres
18.30
21.30
23/01
dijous
18.30
21.30
24/01
divendres
Puñales por la espalda

Rian Johnson
Thriller
130 min.
18/01
dissabte
20.10
22.40
19/01
diumenge
20.10
22.40
20/01
dilluns
21/01
dimarts
22/01
dimecres
21.20
23/01
dijous
21.20
24/01
divendres
Frozen II

Chris Buck, Jennifer Lee
Animació
103 min.
18/01
dissabte
16.00
18.05
19/01
diumenge
12.15
16.00
18.05
20/01
dilluns
21/01
dimarts
22/01
dimecres
18.15
23/01
dijous
18.15
24/01
divendres
Si yo fuera rico

Álvaro Fernández Armero
Comèdia
109 min.
18/01
dissabte
16.20
18.25
20.30
22.35
19/01
diumenge
16.20
18.25
20.30
22.35
20/01
dilluns
21/01
dimarts
22/01
dimecres
18.25
21.35
23/01
dijous
18.25
21.35
24/01
divendres
Las niñas bien

Alejandra Márquez Abella
Drama
99 min.
18/01
dissabte
19/01
diumenge
20/01
dilluns
18.15
21/01
dimarts
18.15
22/01
dimecres
23/01
dijous
24/01
divendres
Sorry we missed you

Ken Loach
Drama
100 min.
18/01
dissabte
19/01
diumenge
20/01
dilluns
18.25
21/01
dimarts
18.25
22/01
dimecres
23/01
dijous
24/01
divendres
La familia Addams

Conrad Vernon, Greg Tiernan
Animació
88 min.
18/01
dissabte
19/01
diumenge
12.00
20/01
dilluns
21/01
dimarts
22/01
dimecres
23/01
dijous
24/01
divendres
Tan cerca, tan lejos

Cédric Klapisch
Comèdia,Romàntica
110 min.
18/01
dissabte
19/01
diumenge
20/01
dilluns
21.30
21/01
dimarts
21.30
22/01
dimecres
23/01
dijous
24/01
divendres
Retrato de una mujer en llamas

Céline Sciamma
Drama
116 min.
18/01
dissabte
19/01
diumenge
20/01
dilluns
18.30
21/01
dimarts
18.30
22/01
dimecres
23/01
dijous
24/01
divendres
18/01
dissabte
19/01
diumenge
20/01
dilluns
21.20
21/01
dimarts
21.20
22/01
dimecres
23/01
dijous
24/01
divendres
Blinded by the light (Cegado por la luz)

Gurinder Chadha
Drama
117 min.
18/01
dissabte
19/01
diumenge
20/01
dilluns
21.25
21/01
dimarts
21.25
22/01
dimecres
23/01
dijous
24/01
divendres
Los años más bellos de una vida

Claude Lelouch
Drama
90 min.
18/01
dissabte
19/01
diumenge
20/01
dilluns
21.35
21/01
dimarts
21.35
22/01
dimecres
23/01
dijous
24/01
divendres
Pintores y Reyes del Prado

Valeria Parisi
Documental
93 min.
18/01
dissabte
19/01
diumenge
20/01
dilluns
21/01
dimarts
22/01
dimecres
23/01
dijous
21.30
24/01
divendres

Horaris i programació subjectes a canvis d'última hora per causes imprevistes.
Disculpin les molèsties.


TR3SCHollywood Movie Money

ACEC CINES S.A. Plaza Letamendi, 37 3º 3ª 08008 Barcelona. | Avís legal | Política de privadesa | Cookies | Contacte
ACEC CINES S.A. és un circuit de cinemes amb 4.5 milions d'espectadors anuals, distribuïts en les poblacions de: Cerdanyola del Vallès (Multicines El Punt), Errenteria (Multicines Niessen), Figueres (Multisales Figueres), Hospitalet de Llobregat (Hospitalet Filmax Gran Via ACEC 4DX), Lorca (Acec Almenara), Manresa (Multicines Bages Centre), Olot (Multicines Olot), Sabadell (Multicines Eix Macià), Sabadell (Multicines Imperial), Sant Andreu de la Barca (Cinemes Atrium), Viana (Cines Las Cañas),

Aquesta web utilitza 'cookies' pròpies i de tercers per oferir una millor experiència i servei. Al navegar o utilitzar els nostres serveis, accepta l'ús que fem de les 'cookies'. No obstant això, podeu canviar la configuració de 'cookies' en qualsevol moment. Més informació

OK